Знайти підробіток в Україні: студентам пропонують до 20000 гривень і стажування

Навчання і робота. Роботу для студентів пропонують все більше: знайти можна як підробіток, так і трамплін для майбутнього старту. Студентам більше не доводиться розвантажувати вагони, щоб заробити.

Влившись у навчальний процес, багато студентів замислюються про підробітки. Мало хто в наш час може дозволити собі присвячувати час тільки навчанню: не тільки старшокурсники, а й молодші часто прагнуть знайти собі заняття до душі, щоб заробляти і добувати досвід, без якого диплом в очах роботодавця вже не самодостатній. На щастя, розвантажувати вагони, щоб розжитися надбавкою до стипендії, сьогодні необов'язково: для молоді буквально відкриті всі шляхи, і якщо постаратися, можна за роки навчання зробити серйозний заділ на майбутнє.

 

Найперспективніші - сфера IT і виробництво
Майже без шкоди для навчання студент в місяць може заробляти від 5 до 15 тис. гривень, а кількість вакансій без досвіду все зростає.
Найперспективніші вакансії - в сфері IT і на виробництві. А найбільш часто пропоновані - продажу різних видів (продавець-консультант, менеджер з продажу), оператори контакт-центру, сфера гостинності. Тисячами надходять пропозиції простіше: вантажники, комплектувальники, касири в супермаркеті. Так у серпні 2018 року, порівняно з серпнем 2017- го, пропозицій для цієї категорії претендентів стало більше на 132%! Що стосується заробітної плати, то київські роботодавці платили влітку близько 5500-7000 гривень (на 15% більше, ніж в цілому по Україні).

Безперечно, попит на молодіжні роботи стабільно зростає. У цьому році, вперше за багато років, змінився лідер за кількістю вакансій для студентів. Якщо раніше поза конкуренцією були продажу, то цього року з величезним відривом лідирує сфера обслуговування.

Умовно кажучи, усміхнений хлопець у бейсболці впевнено перемагає буфетницю тітку Зіну: роботодавці воліють платити за відкритість до нових стандартів ефективної праці, а не за багаторічний досвід, маловживаних на сучасному ринку.

 


Зміни на краще: головою, а не руками
Ринок праці для студента і молодого фахівця дуже змінився в порівнянні з тим, що спостерігалося ще 10-20 років тому: голодний першокурсник, який заробляє на будівництві на батон і пляшку кефіру, залишився в старих кінострічках. Сьогодні роботодавці заманюють більш актуальними пропозиціями: "Заробити на новий смартфон".

Коли студентом був я, ми підробляли в основному важкою фізичною працею. Зараз же у студентів з'являється все більше можливостей працювати у вільний від пар час, за гнучким графіком або віддалено, а роботу можна знайти "теплу і неважку" - в основному пов'язану з комп'ютерами або паперами.

Як раз такі вакансії вам і пропонує наш телеграм канал "Робота в Україні" - https://t.me/ukrjob

 

Категория: БЛОГ | Просмотров: 1432 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar